DMS Dişhekimliği Makinaları Sanayi

Firmamız Diş Hekimliği sektöründeki çalışmalarına 1980 yılında üreterek başlamış olup , zamanla Projelendirme , Danışmanlık , Eğitim, Klinik teknik altyapı uygulamaları kapsamındaki çalışmalarını da günümüze değin sürdürmüştür.

Ülkemiz koşullarına uygun olarak tercih ettiğimiz İleri teknolojideki ürünler, nitelik hedefli farklı hizmet anlayışımız, temel yaklaşımlarımızdandır.

Üretimden gelen emek yoğunluklu gücümüzü uygulamalarımıza katmaya özen gösterirken, ithal kalemlerimizde ise nitelikli ürünler tercih edilmekte, ülkemizdeki teknoloji çöplüğünün faktörü olmamaya özen göstermekteyiz. Almanya’ nın Dürr Dental , Ultradent , Renner , Melag firmalarından yapmış olduğumuz ithalatlar bu konudaki kararlılığımızın kanıtıdır.

Kuruluşumuzdan bu güne binlerce muayenehaneye ürün ve hizmet desteği verirken , özellikle muayenehane teknik altyapılarının önemini vurgulayarak , hijyen teknolojileri ve çalışma güvenliği bilincini geliştirmeye yönelik ile de sektör gündeminin ön sıralarında olduk.

Yurt içindeki ve yurt dışındaki mekanik sistem uygulamalarında Anahtar Teslimi projelerde yer aldık.

Ulusal ve uluslararası seçkin işbirliklerimiz iyi niyet temelinde ve uzun vadeli hedefler üzerinde kurulmuş olup ; Motivasyonumuz, sosyal anlayışımızın yanı sıra hedeflerimizin de temelini oluşturan, özgün üretim sevdamızdan gelmektedir.

Bu güne değin , Kamu alımlarında sıklıkla yaşanan hatalı yatırımların, haksız kazançların tarafı olmamaya çalıştık. Bu ilkemiz ve hassasiyetimiz gelecekte de devam edecektir.

Özetle, Toplum sağlığına ve ülke ekonomisine göstermeye çalıştığımız yüksek hassasiyetle, firmamızın öncelikli görev ve amacı, ülkemiz diş hekimliğinde uluslar arası hijyen, konfor ve çalışma güvenliği standartlarına ulaşılmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmak, Bilinçli ,doğru ve ekonomik yatırımların tarafı olmaktır.


DMS Dentistry Machinery Industry

Founded in 1980

Our operations are based on production and projecting. Our range of products include not only our own products, but also the products of the German companies Dürr Dental, Ultradent, Renner, and Spanish company Ancar which we install in accordance with the requirements of our country and for which we provide service.

Since our foundation, we supplied equipment to many dental surgeries, especially tried to improve their substructure and working safety on project basis. By this way, we have been part of the agenda of the dental industry of our country. It was our company that created the concept of “Turkey Dental Surgery” in the Turkish Dentistry Area. Likewise, we established long term national and international business relations on good faith basis. Our motivation is based on our belief in production underlying our targets, besides our social approach.

With high sensitivity that we pay to the social health, we attach priority to contribute to the efforts used to enable the Turkish dental industry to meet international hygiene, comfort and working safety standards.